fbpx
Понуда: C8492
VIN / ШИФРА: 420884

Renault Captur 1.5DCI 90HP

11,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Captur 1.5DCI 90HP , Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
95 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија