fbpx
Понуда: C8473
VIN / ШИФРА: 762159

Renault Captur 1.5dCI 90HP BUSINESS ПРОДАДЕНО

10,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Captur 1.5dCI 90HP BUSINESS, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба