fbpx
Понуда: C8730
VIN / ШИФРА: 637115

Renault Captur 1.5DCI 90HP

9,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Captur 1.5DCI 90HP, Џип
Произведено:
2015
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија