fbpx
Понуда: C8554
VIN / ШИФРА: 237681

Renault Captur Crossover Business Energy 1.5DCi 90HP

11,300€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Captur Crossover Business Energy 1.5DCi 90HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија