fbpx
Понуда: C9225
VIN / ШИФРА: 952489

Renault Clio 1.5dCi 75HP VAN [NAVI]

5,600€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio 1.5dCi 75HP VAN [NAVI], Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Команди на Волан
Навигација
Централна Брава

Дополнителни информации

** ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија