fbpx
Понуда: C8833
VIN / ШИФРА: 481263

Renault Clio LIMITED EDITION 1.5DCi 75HP

11,600€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Clio LIMITED EDITION 1.5DCi 75HP, Мал Автомобил
Произведено:
2019
Мотор:
1500 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
3
Километража:
20 000 km

Информации за возилото

» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија