Понуда: C8541
VIN / ШИФРА: 905690

Renault GRAND SCENIC BOSE EDITION 1.6DCI 130HP [7 СЕДИШТА] ПРОДАДЕНО

11,800€
Модел, Тип на каросерија:
Renault GRAND SCENIC BOSE EDITION 1.6DCI 130HP [7 СЕДИШТА] , Мини Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 130HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Завеси на задни стакла
» Bi-Xenon
» Keyless Go
» LED Пакет
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба