fbpx
Понуда: C8837
VIN / ШИФРА: 635719

Renault Grand Scenic LIFE 1.5DCI 110HP 7-СЕДИШТА ПРОДАДЕНО

11,400€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Grand Scenic LIFE 1.5DCI 110HP 7-СЕДИШТА, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Завеси на задни стакла
» Keyless Go
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 09.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба