fbpx
Понуда: C8840
VIN / ШИФРА: 037169

Renault Megane IV ENERGY 1.5DCi 110HP

11,600€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Megane IV ENERGY 1.5DCi 110HP, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1500 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Business Paket
» Keyless Go
» LED Пакет
» Камера за Сообраќајни знаци
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија