fbpx
Понуда: C9343
VIN / ШИФРА: 546179

Renault Trafic 2.0dCi 90HP

8,200€
Модел, Тип на каросерија:
Renault Trafic 2.0dCi 90HP, Комбе
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Паркинг Сензори
Централна Брава

Дополнителни информации

Цената е со вклучен ДДВ

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија