Понуда: C8434
VIN / ШИФРА: 003902

Seat Ibiza 1.6TDI 90HP ПРОДАДЕНО

5,400€
Модел, Тип на каросерија:
Seat Ibiza 1.6TDI 90HP, Мал Автомобил
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 90HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Клима Уред
Команди на Волан
Централна Брава

Дополнителни информации