fbpx
Понуда: C7692
VIN / ШИФРА: 152846

Seat Ibiza VAN 1.2TDI 75HP ПРОДАДЕНО

7,200€
Модел, Тип на каросерија:
Seat Ibiza VAN 1.2TDI 75HP , Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1200 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
70 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Команди на Волан
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба