Понуда: C8172
VIN / ШИФРА: 090846

Seat Leon 1.6TDI 105HP STYLE BUSINESS ПРОДАДЕНО

11,600€
Модел, Тип на каросерија:
Seat Leon 1.6TDI 105HP STYLE BUSINESS, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба