Понуда: C8390
VIN / ШИФРА: 071851

Seat Leon 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
Seat Leon 1.6TDI 110HP, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 28/10/15
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба