fbpx
Понуда: C7723
VIN / ШИФРА: 032572

Seat Leon ST 1.6TDI 110HP DSG CHROME & STYLE ПРОДАДЕНО

10,400€
Модел, Тип на каросерија:
Seat Leon ST 1.6TDI 110HP DSG CHROME & STYLE, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Front Assist [info]
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» MATRIX LED Светла
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» Convinience Paket: Coming Home & Leaving Home
» Safety Paket

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба