fbpx
Понуда: C8516
VIN / ШИФРА: 229874

Skoda Octavia 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
Skoda Octavia 1.6TDI 105HP , Седан
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Припрема за Телефон
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

Купена нова од ПОРШЕ Македонија
Прв сопственик
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
Гаранција на километри