fbpx
Понуда: C8011
VIN / ШИФРА: 103018

VW Caddy 1.6TDI 102HP ПРОДАДЕНО

9,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy 1.6TDI 102HP, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 102HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
4
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
RNS315 Навигација
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Навигација
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба