Понуда: C6653
VIN / ШИФРА: 115623

VW Caddy 1.6TDI 102HP BLUEMOTION

6,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy 1.6TDI 102HP BLUEMOTION, Пикап
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 102HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ 18%

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија