fbpx
Понуда: C7493
VIN / ШИФРА: 022208

VW Caddy 1.6TDI 102HP

8,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy 1.6TDI 102HP, Пикап
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 102HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија