Понуда: C7418
VIN / ШИФРА: 118033

VW Caddy 1.6TDI 75HP

9,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy 1.6TDI 75HP , Пикап
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

* ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија