fbpx
Понуда: C7786
VIN / ШИФРА: 073379

VW Caddy 1.6TDI 75HP ПРОДАДЕНО

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy 1.6TDI 75HP , Пикап
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.12.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

* ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ