fbpx
Понуда: C8932
VIN / ШИФРА: 112625

VW Caddy MAXI 1.6TDI 102HP

7,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy MAXI 1.6TDI 102HP , Пикап
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 102HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е БЕЗ ВКЛУЧЕН ДДВ 18%

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија