Понуда: C9153
VIN / ШИФРА: 033305

VW Caddy MAXI 1.6TDI 102HP ПРОДАДЕНО

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Caddy MAXI 1.6TDI 102HP, Пикап
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 102HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

ПРОИЗВЕДЕНА: 09.2014
Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба