Понуда: C9091
VIN / ШИФРА: 024877

VW Crafter 2.5TDI 109HP [9 СЕДИШТА]

11,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Crafter 2.5TDI 109HP [9 СЕДИШТА], Комбе
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
2500 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
4
Километража:
270 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Клима Уред
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија