fbpx
Понуда: C8822
VIN / ШИФРА: 006177

VW Crafter 35 2.0TDI 102HP

19,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Crafter 35 2.0TDI 102HP, Комбе
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 102HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
ESP
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

ПРОИЗВЕДЕН: 11.2017
Увезено од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија