fbpx
Понуда: C8334
VIN / ШИФРА: 014937

VW Crafter 35 2.0TDI 109HP ПРОДАДЕНО

10,000€
Модел, Тип на каросерија:
VW Crafter 35 2.0TDI 109HP, Комбе
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 109HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведено: 10/24/13
ЦЕНАТА Е БЕЗ ДДВ 18%
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба