fbpx
Понуда: C7204
VIN / ШИФРА: 041819

VW Crafter 35 2.0TDI 109HP ПРОДАДЕНО

14,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Crafter 35 2.0TDI 109HP, Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 136HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
2
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Централна Брава

Дополнителни информации

ЦЕНАТА Е БЕЗ ДДВ 18%
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

(023832)