Понуда: C7789
VIN / ШИФРА: 104879

VW Fox 1.2 55HP

3,100€
Модел, Тип на каросерија:
VW Fox 1.2 55HP , Мал Автомобил
Произведено:
2005
Гориво:
Бензин
Мотор:
1200 cm³ • 55HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
3
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија