fbpx
Понуда: C7967
VIN / ШИФРА: 159809

VW Fox 1.2 55HP ПРОДАДЕНО

3,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Fox 1.2 55HP , Автомобил
Произведено:
2010
Гориво:
Бензин
Мотор:
1200 cm³ • 55HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Жолта
Врати:
2
Километража:
100 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Клима Уред
Централна Брава

Дополнителни информации

Регистрирана до 08.2019
Увезена од Германија
2 оригинални клучеви
Сервисна книшка
100% Гаранција на километри