fbpx
Понуда: C6777
VIN / ШИФРА: 043783

VW Golf 6 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 6 1.6TDI 105HP , Автомобил
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS310 Навигација
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Навигација
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри