fbpx
Понуда: C8237
VIN / ШИФРА: 326688

VW Golf 7 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

12,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP , Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба