fbpx
Понуда: C8489
VIN / ШИФРА: 353244

VW Golf 7 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

12,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 105HP , Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Lane assist [info]
ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2014
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба