fbpx
Понуда: C8519
VIN / ШИФРА: 231997

VW Golf 7 1.6TDI 105HP

11,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 105HP, Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија