fbpx
Понуда: C8807
VIN / ШИФРА: 125309

VW Golf 7 1.6TDI 105HP

10,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 105HP , Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

Cruise Control
Multimedia Input
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Хром Пакет

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија