fbpx
Понуда: C8538
VIN / ШИФРА: 336614

VW Golf 7 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

12,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP , Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба