fbpx
Понуда: C8679
VIN / ШИФРА: 022772

VW Golf 7 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

12,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 10-2016
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба