fbpx
Понуда: C8482
VIN / ШИФРА: 278199

VW Golf 7 1.6TDI 110HP ПРОДАДЕНО

12,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Business Paket
» Front Assist [info]
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба