fbpx
Понуда: C7490
VIN / ШИФРА: 256961

VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG

11,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Business Paket
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија