fbpx
Понуда: C8231
VIN / ШИФРА: 181523

VW Golf 7 DSG 1.6TDI 105HP

12,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 DSG 1.6TDI 105HP , Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Front Assist [info]
» Park Pilot
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија