Понуда: C7605
VIN / ШИФРА: 083987

VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP ПРОДАДЕНО

19,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 184HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба