fbpx
Понуда: C9340
VIN / ШИФРА: 518918

VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 110HP

10,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf 7 VARIANT 1.6TDI 110HP, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 07.2015

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија