Понуда: C7134
VIN / ШИФРА: 518453

VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI ПРОДАДЕНО

11,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Мерач на притисок во гуми
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 9.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба