fbpx
Понуда: C7749
VIN / ШИФРА: 508906

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

11,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP, Караван
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
125 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба