fbpx
Понуда: C8801
VIN / ШИФРА: 678828

VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP

7,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Golf VARIANT 1.6TDI 105HP , Караван
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS310 Навигација
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија