Понуда: C9166
VIN / ШИФРА: 066436

VW Jetta 1.6TDI 105HP

10,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Jetta 1.6TDI 105HP, Седан
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија