Понуда: C8008
VIN / ШИФРА: 024484

VW Passat 1.6TDI 105HP BM ПРОДАДЕНО

13,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 105HP BM , Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS315 Навигација
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА 09.2014
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба