Понуда: C8218
VIN / ШИФРА: 129612

VW Passat 1.6TDI 120HP ПРОДАДЕНО

16,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP, Автомобил
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Business Paket
» Front Assist [info]
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба