Понуда: C8378
VIN / ШИФРА: 487495

VW Passat 1.6TDI 120HP ПРОДАДЕНО

16,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
90 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Купена нова од Порше Македонија
Прв сопственик
Оригинална сервисна книшка
2 оригинални клучеви
Гаранција за километри