fbpx
Понуда: C8608
VIN / ШИФРА: 131931

VW Passat 1.6TDI 120HP DSG

17,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP DSG, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија