fbpx
Понуда: C9365
VIN / ШИФРА: 085566

VW Passat 1.6TDI 120HP DSG BUSINESS

16,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP DSG BUSINESS, Седан
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Business Paket
» Distance Control [info]
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS310 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија